Pelíšky Citáty: Nejlepší Hlášky z Kultovního Filmu, Které Vás Rozesmějí

Pelíšky Citáty: Nejlepší Hlášky z Kultovního Filmu, Které Vás Rozesmějí

Vítáme vás u našeho článku plného nezapomenutelných citátů z kultovního českého filmu Pelíšky! Připravte se na dávku smíchu a nostalgické vzpomínky, protože tyto hlášky vás rozesmějí a možná i dojmetou. Pojďme společně projít tím nejlepším, co tento film nabízí. Připravte si popcorn a užijte si tento zábavný a inspirující článek!
Pelíšky: Ikony českého kinematografu

Pelíšky: Ikony českého kinematografu

V kultovním českém filmu Pelíšky jste se jistě setkali s mnoha nezapomenutelnými hláškami, které vám rozesmějí a zůstanou v paměti. Tyto ikonické citáty jsou nedílnou součástí českého kinematografu a dodnes si je pamatují fanoušci po celém světě. Nechte se tedy inspirovat nejlepšími hláškami z tohoto filmu a připomeňte si je společně s námi!

Vychutnejte si tedy s námi tyto kultovní citáty z Pelíšků a nechte se unést do světa filmového humoru a dobového prostředí:

 • „Dělej velká vodopády!“
 • „No, brouku to ti má. Lojzo by řekl, že to bude fajn.“
 • „Kterej kámoš?“ – „Pavel.“ – „Pavel…no. No jo.“

Humor jako základní pilíř filmu

Humor jako základní pilíř filmu

V kultovním filmu Pelíšky se humor ukazuje jako základní pilíř, který celý film posouvá dopředu a nezapomenutelnými vtipy dodává divákům skvělou zábavu. Zde najdeme několik nezapomenutelných hlášek, které rozhodně vyvolají úsměv na tváři:

 • „Šklíbačka! To by byla!“
 • „Můžeš si tam fouknout do stejdy, kotlete!“
 • „Doreme, Doreme!“

Průkopníci české komediální scény

Průkopníci české komediální scény

Kultovní film Pelíšky je plný ikonických hlášek a scén, které jsou pevně zakořeněny v české komediální scéně. Tento snímek se stal milovaným celorepublikovým hitem a dodnes je oblíbený mezi diváky všech generací.

V tomto článku se podíváme na některé z nejvtipnějších citátů z Pelíšků, které vám rozhodně vykouzlí úsměv na tváři:

 • „Hovor! Buď se mnou kámo, nebo vehementně mlč.“ – Ondra
 • „Pane učiteli, mlčte, my tam dostaneme jedničku.“ – Viola
 • „Sveď mě!“ – Michal

Nezapomenutelné citáty, které pobaví každého fanouška

Nezapomenutelné citáty, které pobaví každého fanouška

V pelíšku se odehrává mnoho nezapomenutelných momentů a hlášek, které pobaví každého fanouška tohoto kultovního filmu. Každá postava má své vlastní vtipné či dojemné citáty, které si diváci oblíbili a staly se nedílnou součástí české kinematografie.

Mezi nejoblíbenější citáty patří například:

 • „Neměl by ses snažit jen kochenit, ale žít normálním životem.“ – Otík
 • „Jestli víte, že visíte na provaze, tak se z toho radujte.“ – Evžen Hnát
 • „Lépe, než když jsme jeli vlakem, jsme se nasmáli snad jenom doma.“ – Eduard Štorch

Lekce života prostřednictvím vtipných replik

Lekce života prostřednictvím vtipných replik

V kultovním českém filmu Pelíšky se skrývá mnoho vtipných replik a hlášek, které nám přinášejí moudra a lekce života z každodenních situací. Tyto citáty nás nejen rozesmějí, ale také nám ukáží, že i v nejtragičtějších momentech se skrývá něco k smíchu.

Vyhrajte svým přátelům tím, že se naučíte některé z těchto nezapomenutelných replik a použijete je ve vhodnou chvíli. Zde jsou některé z nejlepších citátů z filmu Pelíšky, které vás rozesmějí:

 • „Já ti dám předklad: vstávat ráno v pět a krýt stůl v osm.“
 • „Když si vyberete jednou, vyberete druhé taky.“
 • „Jediným, co zdědíme, budou krásné oči našich dětí.“

Obľúbené citáty, od ktorých sa môžete naučiť

Obľúbené citáty, od ktorých sa môžete naučiť

Chcete si zlepšit náladu a rozesmát se? Podívejte se na naše vybrané oblíbené citáty z kultovního filmu Pelíšky! Tyto hlášky vás jistě pobaví a dodají vám energii na celý den. Jsou plné humoru a ironie, která je typická pro tento český snímek.

Vyberte si svůj oblíbený citát a sdílejte ho s přáteli, aby se mohli také pobavit. Nechte se inspirovat těmito vtipnými a chytrými hláškami z filmu Pelíšky a naučte se je i vy! Věříme, že vám přinesou radost a optimizmus do každodenního života.

 • „Čerti, to jsem já! Kundička moje malá!“
 • „Vždycky říkala, že to, co nepotřebujeme, nepatří nikomu. A já bych řekl, že je to pravda.“
 • „Jak známo, ne#jsou zlé děti, jsou jenom nemajetné. A tohle platí i pro dospělé.“

Historicky presné citáty a ich pozadie

Historicky presné citáty a ich pozadie

V filmu Pelíšky se nachází mnoho ikonických momentů a hlášek, které dodnes rozesmívají diváky po celém světě. Jedním z nezapomenutelných citátů je například: „Vy máte normální dítě. Mohlo to být horší. Mohlo to být pět staileté hrášek a vy měli lentilek.“ Tato vtipná scéna ztělesňuje celý film a jeho schopnost bavit a zároveň přinášet důležitá témata.

Jiným oblíbeným citátem z filmu Pelíšky je určitě: „Vezmu si pejska, vezmu si kočičku, takové domácí zvířátko. Tak mě prověří, jestli jsem na něco nemocnej.“ Tento výstižný dialog ukazuje na osobité a vtipné postavy, které ve filmu obývají panelákový byt a prožívají různé komické situace.

Emotívne momenty vykreslené cez vtipné hlášky

Emotívne momenty vykreslené cez vtipné hlášky

V kultovním českém filmu Pelíšky se skrývají nejenom humorné situace, ale také mnoho emotivních momentů vykreslených skrze vtipné hlášky. Tyto citáty nás nejenom rozesmějí, ale také nám ukážou hlubší stránku postav a příběhu. Jednoduché slovní hříčky a sarkastické poznámky skrývají skryté významy a emoce, které si můžeme vyložit každý po svém.

Vzpomeňme si například na nezapomenutelný výrok jedné z postav: „Když nevíš, co máš dělat, proveď cokoliv.“ Tato hláška nám může připomínat, že někdy je lepší jednat a něco udělat, než se jen pasivně bát nebo váhat. Nebo třeba na proplický projev lásky ve stylu: „Takhle bych si představoval, že se s otcem dělá sexuální výchova.“ I za tímto zdánlivě vtipným prohlášením se může skrývat hluboký vztah mezi otcem a synem, ať už je to jakkoli kontroverzní.

Klíčové Poznatky

Doufáme, že se vám náš výběr nejlepších citátů z filmu Pelíšky líbil a zpříjemnil vám den. Těšíme se, že jste si přečetli náš článek a že jste si užili zábavu i nostalgii z tohoto kultovního českého filmu. Nezapomeňte se podělit s přáteli o vaše oblíbené hlášky a ať vám Pelíšky dodají radost a smích i do budoucna. Děkujeme za váš zájem a přejeme hezký den!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *