Kontakt

Kontakt: petr@kazdydenscitatem.cz

Něco o mně:

Jmenuji se Petr Havránek, a jsem autorem knižní série Myšlenka v kapse.

Baví mě lidi inspirovat skrze citáty, články, ebooky a další, a dává mi to obrovský smysl. Pokud to dává smysl i vám, pojďte a vydejte se na tu cestu se mnou.

Můj příběh

Je to už skoro deset let, co jsem se přestěhoval z Ústí nad Labem do Prahy. Tenkrát to bylo hlavně kvůli práci. V roce 2008 se mi povedlo sehnat práci jen ve fabrice a ohýbat plechy jsem popravdě vydržel jen 14 dní. Cítil jsem, že to není moje životní cesta, a raději se vydal za zkušenou do Prahy.

Dva roky jsem pracoval v podatelně jednoho velkého operátora a poté rok na zákaznické podpoře slevového portálu. Ani v jednom případě jsem však nenalezl hlubší smysl, a proto jsem vždy spolupráci ukončil. Chtěl jsem něco jiného. Nevěděl jsem ještě, co chci dělat, ale moc dobře jsem věděl, co nechci.

BÝT ZAMĚSTNANCEM – který plní povinnosti, ať jsou sebe-hloupější

DĚLAT NĚCO, CO MĚ NEBAVÍ – došlo mi, že 8 hodin je moc na to, abych je trávil něčím, co mě nenaplňuje

Moje poslání

Věděl jsem tedy, že si musím svou práci vytvořit, protože taková, která by mě bavila, zřejmě není. Trvalo mi, než jsem nalezl to, co mě baví a mohu tím potěšit i ostatní. Skrze ebooky, články, úvahy, citáty, afirmace chci lidi inspirovat, motivovat a alespoň trochu zlepšovat jejich životy. Všichni můžou dělat to, co je opravdu baví!

Poslání webu

Pro inspiraci jsem založil i tuto stránku. Věřím, že inspiruje vás stejně jako mě. Stránek s citáty je u nás hodně, ale už jen hrst je těch, které se zaměřují na motivaci, inspiraci a osobní rozvoj a ještě vytvářejí citáty obrázkové.

Obrázky zaujmou mnohem více než strohý text, a já díky tomu oslovím(inspiruji) mnohem větší počet lidí.

Toť ve zkratce můj život a poslání tohoto webu, a jaký je ten váš? :)

Kontaktujte mě na emailu:

petr@kazdydenscitatem.cz

Nebo se potkejme s Inspirativními emaily každé ráno 🙂

Mějte se báječně :).

Petr Havránek

 

Fakturační údaje:

Petr Havránek

Pure Inspiration s.r.o.

Pod Školou 2270/15

400 11, Ústí nad Labem

IČO: 04530641

 

TOPlist