Kontakt

Kontakt: petr@kazdydenscitatem.cz

Něco o mně:

Krásný den návštěvníku.

Mé jméno je Petr Havránek.

Rád se zabývám odlišným přístupem k životu a to v mnoha různých oblastech. Baví mě lidi inspirovat skrze citáty, články, ebooky a další, a dává mi to obrovský smysl. Pokud to dává smysl i vám, pojďte a vydejte se na tu cestu se mnou.

Rád sdílím své názory a pocity a chci to dělat veřejně. Proto je tu fotka, mé jméno i můj příběh. Dost už bylo stránek s „info“ emaily a načančanými fotkami z fotobank :).

 

Můj příběh

Je to už skoro šest let, co jsem se přestěhoval z Ústí nad Labem do Prahy. Tenkrát to bylo hlavně kvůli práci. V tom roce 2008 se mi povedlo sehnat práci jen ve fabrice a ohýbání plechů jsem vydržel 14 dní. Tohle není moje cesta, řekl jsem si a vydal se zkušenou do Prahy.

Další dva roky jsem pracoval v podatelně jednoho velkého operátora a poté ještě na zákaznické podpoře slevového portálu. Ani v jednom jsem však nenalezl hlubší smysl, a proto jsem vždy spolupráci ukončil. Chtěl jsem něco víc.

Nevěděl jsem ještě, co chci dělat, ale moc dobře jsem věděl, co nechci.

BÝT ZAMĚSTNANCEM – který plní všechny povinnosti, ať jsou sebe-hloupější

DĚLAT NĚCO, CO MĚ NEBAVÍ – došlo mi, že 8 hodin je moc na to, abych je trávil něčím, co mě nenaplňuje

Moje poslání

Věděl jsem, že si musím práci vytvořit, protože taková, která by mě bavila zřejmě není. Trvalo mi, než jsem nalezl to, co mě baví a mohu tím potěšit i ostatní. Skrze ebooky, články, úvahy, citáty, afirmace chci lidi inspirovat, motivovat a posouvat, a díky tomu dělat tenhle svět lepší a šťastnější. Všichni by měli dělat to, co je opravdu baví!

Poslání webu

Pro inspiraci jsem založil i tuto stránku. Věřím, že inspiruje vás stejně jako mě. Stránek s citáty je u nás hodně, ale už jen hrst je těch, které se zaměřují na motivaci, inspiraci a osobní rozvoj a ještě vytvářejí citáty obrázkové.

Obrázky zaujmou mnohem více než strohý text, a já díky tomu oslovím(inspiruji) mnohem větší počet lidí.

Toť ve zkratce můj život a poslání tohoto webu, a jaký je ten váš? :)

Kontaktujte mě na emailu:

petr@kazdydenscitatem.cz

Nebo se potkejme s Inspirativními emaily každé ráno 🙂

Mějte se báječně :).

Petr Havránek

 

Fakturační údaje:

Petr Havránek

Pure Inspiration s.r.o.

Pod Školou 2270/15

400 11, Ústí nad Labem

IČO: 04530641

 

TOPlist